Skip to main content

Apie mus

Apie mus

Konsultacijų ir mokymų kompanijos „Ledo mintys“ įkvėpėjas ir pagrindinis „variklis“ – Darius Samuolis. Darius profesines sėkmingo vadovavimo patirtis sukaupė stambiose ir vidutinėse užsienio ir Lietuvos kapitalo įmonėse. Darius pasižymi unikaliu gebėjimu patirtį derinti su šiuolaikinėmis vadybos praktikomis ir visa tai transformuoti į konsultacijas bei mokymus aiškiai ir suprantamai bet kokiai auditorijai. Dariaus vedamų mokymų išskirtinumas – galimybė praktiškai pritaikyti žinias bei įrankius jau tą pačią dieną savo darbo vietoje. 

Darius turi daugiau nei 20 metų vadovo darbo patirties. Didžiausia organizacija apie 5 tūkstančius darbuotojų. Didžiausia apyvarta apie 1 milijardą eurų. Sudėtingiausia organizacija, kurioje dirbo, apie 500 žmonių, priimančių sprendimus autonomiškai. Darius yra parengęs dirbti konkrečiose pozicijose daugiau nei 100 aukščiausio lygio vadovų. Jis turi 14 metų patirtį valdant verslo portfelius, yra parengės ir įgyvendinęs apie 50 verslo strategijų. Vertinga Dariaus patirtis įkuriant, perkant, sujungiant verslus tiek Lietuvoje, tiek kitose Europos šalyse.

 

Darius vedamuose mokymuose ir konsultacijose akcentuoja ne „kaip turėtų ar galėtų būti“, o „kaip padaryti“. To siekia dalindamasis įrankiais, būdais kuriuos pats yra išbandęs ir dirbęs su jais ne vienerius metus, o įgudusi profesionalo akis greitai pamato ir randa esminius dalykus.

Dariaus ir „Ledo minčių“ komandos tikslas – pasidalinti sukaupta patirtimi ir žiniomis su žmonėmis, kurie sieja savo gyvenimą su organizacijų valdymu ar karjera jose. „Tai, kas susiję su organizacijų valdymu, mane domino visada, tai mano hobis ir tai, kas man tikrai įdomu“ sako vadybos ir valdymo ekspertas.

„Pavadinimą „Ledo Mintys“ pasirinkome tikėdamiesi, kad jis atspindės tai, ką norime daryti, – perteikti žmonėms aiškias, išgyventas, „ledinio“ turinio mintis“, sako D. Samuolis.

„Ledo mintys“ gali padėti optimizuoti organizacijos veiklą ir rezultatus, sėkmingai valdyti įmonę bei kilti vis aukštesniais karjeros laipteliais. Įmonių valdymo ekspertas D. Samuolis garantuoja: „Nukreipsime jus teisinga linkme įgyvendinant pokyčius, formuojant komandą, kuriant strategiją ar keliant tikslus.“ Dabartinė pagrindinė veikla D. Samuolio veikla – darbas įmonių valdybose, pagalba vadovams, savininkams tvarkytis verslą, kas susiję su strateginiais sprendimais bei kasdienine veikla.

Kviečiame susisiekti. Papasakosime daugiau, kaip vykdomi mokymai organizacijoms, darbuotojams bei vadovams.

„Ledo Minčių“ steigėjai

darius_samuolis

Darius Samuolis

Sukaupiau daugiau nei dvidešimties metų patirtį tiesioginio didelių ir vidutinių organizacijų valdymo srityje, formuodamas ir prižiūrėdamas organizacijas valdančias komandas. Taip pat aktyviai dalyvavau pertvarkant ir vystant organizacijas, kuriant naujas, performuojant įprastas jų veiklos kryptis.Patirties sėmiausi tiek viešajame, tiek verslo sektoriuje. Viešajame sektoriuje teko vadovauti Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybai (FNTT), dirbti vykdomuoju direktoriumi Kauno technologijos universitete (KTU). Verslo sektoriuje teko vadovauti gamybinėms ir prekybinėms organizacijoms, įmonių grupėms, tokioms kaip „Utenos mėsa“ (generalinis direktorius), „KG Group“ (vykdomasis direktorius, valdymo grupės narys), „Kesko Senukai“ (viceprezidentas). Keletas skaičių:
•Didžiausia organizacija – apie 5 tūkstančiai darbuotojų;
•Didžiausia apyvarta – apie 1 milijardas eurų;
•Sudėtingiausia organizacija – apie 500 žmonių, priimančių sprendimus autonomiškai;
•Įvesti į darbą, jam paruošti daugiau nei 100 TOP lygio vadovų;
•Parengta ir įgyvendinta apie 50 verslų strategijų.
Esu teisės, verslo administravimo magistras. Baigiau neformalias dvejų metų organizacinės psichologijos studijas. Esu įgijęs asmeninio ir komandinio ugdomojo vadovavimo (angl. coaching), NLP meistro, mokymų trenerio, valdybos nario (angl. corporate governance) kvalifikacijas.
dovile_samuolyte

Dovilė Samuolytė

Baigiau organizacinės psichologijos studijas Olandijos Groningeno universitete. Sukaupiau trejų metų darbo patirtį personalo atrankos srityje. Vadovauju „Hire Partners“ komandai.

Mokymai:

 

CEO, savininkams, verslo vadovams

Praktinių mokymų ciklas „Kuriame efektyvią, tikslų siekiančią organizaciją: verslo valdymo įrankiai ir jų praktinis taikymas“

  • Paprastai ir aiškiai apie verslo valdymo įrankius bei priemones
  • Praktinis verslo valdymo įrankių komplekto pritaikymas organizacijai
  • Verslo vadovo praktinių įgūdžių tobulinimas, kuriant tikslų siekiančią, darnią organizaciją

Praktiniai verslo vadovų mokymai – tai erdvė, kurioje dalinamės naujausiomis vadybos įžvalgomis ir ilgamete patirtimi, kaip greitai ir praktiškai pritaikyti vadybos principus bei įrankius savo organizacijoje.

 

Vadovams, žmonių / komandų lyderiams

Praktinių mokymų ciklas „Sėkmingo vadovo darbas su komanda: metodų, įrankių ir priemonių arsenalas“

  • Paprastai ir aiškiai apie sėkmingą vadovavimą komandoms
  • Efektyvus ir lengvai pritaikomas metodų, įrankių ir priemonių komplektas, kurį vadovas gali taikyti čia ir dabar
  • Tobulėjantys sėkmingo vadovo įgūdžiai, kuriant įsitraukusią, bendradarbiaujančią komandą/organizaciją
  • Pozityvus pokytis, diegiant geidžiamą, organizacijai vertingą žmonių elgesį bei nuostatas.

Praktiniai verslo vadovų mokymai – tai erdvė, kurioje dalinamės naujausiomis vadybos įžvalgomis ir ilgamete patirtimi, kaip greitai ir praktiškai pritaikyti vadybos principus bei įrankius savo organizacijoje.