(Grupė renkama, apie datas pranešime užsiregistravusiems) 

 

Kodėl organizacijai reikalinga strategija, tikslai? Kodėl darbuotojams reikia suformuoti aiškius uždavinius, pasirinkti rodiklius ir stebėti rezultatus? Atsakymas labai paprastas – net minimalus taisyklių, susitarimų rinkinys padeda organizacijai judėti sėkmės link, padeda darbuotojams suprasti, kokie yra vadovų lūkesčiai. Visą tai galima pavadinti „kietąja“ vadybos dalimi, prie kurios jau verta pridėti minkštuosius dalykus.

Ar strategija, tikslai, uždaviniai, rodikliai turi būti stipriai apibrėžti ir aprašyti, ar juos turi formuoti vienas vadovas ar visas padalinys? Kokia logika ir kokiomis praktikomis remtis kuriant visus šiuos organizacijos elementus?

Praktiniai mokymai vadovams tai vieta kur bus perteikta patirtis, kaip greitai ir praktiškai pritaikyti vadybos principus savo organizacijoje ar versle. Sieksime optimizuoti jūsų organizacijos veiklą ir rezultatus.

 

Mokymai organizuojami nedidelėse grupėse. Kiekvienam dalyviui skiriama individualaus dėmesio, kad kiekvienas esamas ar būsimas vadovas gautas žinias galėtų pritaikyti savo versle praktiškai.  

 

Į mokymus kviečiame registruotis: 

  • Įvairaus lygio vadovus, turinčius įvairių atsakomybių ir sukaupusius skirtingo lygio patirtį. Jei jūs atsakingas už organizacijos, padalinio rezultatus ir siekiate efektyvinti veiklą – šie mokymai kaip tik Jums.  
  • Taip pat kviečiame prisijungti būsimus vadovus – pasidalinsime gerosiomis praktikomis, greičiau kilsite karjeros laiptais, greičiau optimizuosite organizacijos veiklą. 

Visi kursai vadovams suskirstyti į penkis logiškai tarpusavyje susijusius užsiėmimus. Aprėpsime temas nuo galimybių atradimo iki veiklos priežiūros būdų. 

 

Antras užsiėmimasFormuojama strategija, tikslai, sudaromi uždaviniai, parenkami rodikliai. 

 

Kokių rezultatų pasieksime: 

Formuosime ilgalaikius ir trumpalaikius tikslus; 

Parinksime būdus, kaip pasiekti šiuos tikslus, t. y. suformuosime strategiją, parinksime strategijos matavimo rodiklius; 

Suformuosime reikalingą pokyčių paketą, reikalingą strategijai įgyvendinti. 

 

Kaip tai vyks: 

Naudosimės trenerio iš anksto parengta medžiaga apie verslo organizaciją; 

Naudosimės trenerio parengta pagalbine medžiaga; 

Keisimės savo įžvalgomis; 

Darysime sąrašą dalykų, kuriuos iš karto būtų galima pritaikyti savo darbe. 

Baigus visą kursą, gausite mokymų baigimo sertifikatą. Po kiekvieno užsiėmimo gausite skaidres, dokumentų pavyzdžius, kuriais galėsite naudotis praktikoje. 

 

Mokymų treneris – Darius Samuolis. 

Užsiėmimų kaina – 150 eurų, einant į keletą šios serijos kursų arba su draugu, užsiėmimo kaina 100 eurų žmogui. 

Užsiėmimų vieta – Zoom platforma. 

Užsiėmimų laikai – 2021 02 09, 02 17 dienomis, nuo 12 00 iki 15 30 val. 

Registruokitės į mokymus užpildę užklausą žemiau.

 

Penki mokymai įmonėms, organizacijoms: 

 

Pirmas Užsiėmimas – Rinkos Ir Organizacijos Galimybės (Grupė Renkama, Apie Datas Pranešime Užsiregistravusiems) 

Antras Užsiėmimas – Tikslai, Strategija, Rodiklių Parinkimas Ir Pavertimas Užduotimis (Grupė Renkama, Apie Datas Pranešime Užsiregistravusiems) 

Trečias Užsiėmimas – Atsakomybių Paskirstymas Komandoje Ir Procesų Valdymas (Grupė Renkama, Apie Datas Pranešime Užsiregistravusiems) 

Ketvirtas Užsiėmimas – Veiklos Planavimas (Grupė Renkama, Apie Datas Pranešime Užsiregistravusiems) 

Penktas Užsiėmimas – Veiklos Priežiūra Ir Atskaitomybė (Grupė Renkama, Apie Datas Pranešime Užsiregistravusiems) 

 

Registracija į mokymus


    Ar reikalinga sąskaita faktūra?

    Parašykite komentarą